Wybór odpowiedniej formy gadżetu reklamowego może w szybkim tempie pomóc w przeprowadzeniu skutecznej kampanii reklamowej. Od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszą się buttony, plakietki, a inaczej mówiąc przypinki reklamowe, które rozdawane są przez firmy z różnych branży.

Dlaczego akurat przypinki? Taka przypinka może być przypięta nie tylko do ubrania, ale również można zawiesić ją na plecaku czy torbie podróżnej. Osoba, które podróżuje z taką przypinką jednocześnie reklamuje firmę, jakiej logo jest na niej wydrukowane. Niekiedy przypinki określane są również jako buttony czy plakietki i funkcjonują też pod nazwą badziki, czyli przypinki mniejszych rozmiarów. Na forach internetowych gromadzą się nawet społeczności, które zajmują się kolekcjonowaniem przypinek reklamowych.

Sporo grono zwolenników mają także magnesy na lodówkę. Magnesy są jednym z najczęściej kupowanych upominków, jakie przywozimy dla znajomych z wycieczek zagranicznych. W sklepach dostępne są magnesy w różnych formach i z różnymi nadrukami. Agencje reklamowe przygotowują także magnesy, które połączone są z kalendarzem. Problemem w tym przypadku jest jednak to, że taki magnes na lodówce klienta będzie przyczepiony tylko 365 dni. Później, gdy kalendarz stanie się nieaktualny, magnes będzie trzeba wyrzucić do śmietnika. Aczkolwiek powinno się pamiętać o tym, że praktyczne gadżety reklamowe najbardziej cieszą potencjalnych klientów.

Wracając do przypinek, to jedną z wiodących firm produkujących na zamówienie spersonalizowane przypinki jest Buttonfly z Krakowa – http://buttonfly.pl/ – firma ta wcześniej funkcjonowała pod nazwą Nuvision. Ogromne doświadczenie, mnóstwo zrealizowanych projektów dla mniejszych i większych klientów oraz atrakcyjny cennik, sprawiają, że przypinki Buttonfly cieszą się popularnością wśród firm zamawiających przypinki.