Firma Nielsen oferuje wyjątkowe i niepowtarzalne ramy do okien, pasujące zarówno do muzeów, jak i różnego rodzaju firm i hoteli, a także mieszkań prywatnych.

Dostępne produkty:

W ofercie firmy Nielsen istnieją rzeczy niezbędne do oprawy okien. Są to szkła i kartony. Szkła dzielą się na:
– szkoło muzealne: specjalistyczne i z filtrem UV,
– szkła: z powłoką antytrefleksyjną i float,
– plexi: oprawa nietłukąca się (z powłoką antyrefleksyjną lub bez).
Natomiast dostępne kartony do oprawy to:
– passe-partout: ramka kartonowa z wycięciem, której powierzchnia jest nieco mniejsza od powierzchni ilustracji, obrazka czy zdjęcia (można nabyć również urządzenie do cięcia),
– muzealne: o dużej jakości konserwatorskiej, można je używać również w domach,
– kartony na plecy: białe i kremowe (bezkwasowe), np. do oprawy ciemniejszych prac,
– pianki/foamboardy: doskonale sprawdzają się w oprawie prac graficznych, ale również przy tablicach ogłoszeń i makietach.

Najważniejsze jednak są oczywiście same ramy do obrazów, których wybór jest niezwykle szeroki. Można więc wybierać: ramy aluminiowe, ramki drewniane (w bogatej kolorystyce, różnych wzorach i rozmiarach), ramy gotowe, ramy do kolaży (w kilku kolorach), ramki metalowe oraz plastikowe. Ponadto, firma oferuje niestandardowe ramy do obrazów.
Wykonywane są one na życzenie klienta z dowolnych, oferowanych przez firmę materiałów. Dzięki temu można utworzyć niepowtarzalną propozycję, która będzie idealnie pasowała do posiadanego dzieła sztuki.

O firmie

Nielsen Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, ceniona zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wszystko to dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i jakości wykonywanych prac. Pracownicy firmy zawsze służą radą w wyborze ram, które jak najlepiej podkreślą piękną umieszczanej w nich kompozycji. Każdy z oferowanych produktów wykonywany jest starannie i z wielką dokładnością – tak, by mógł służyć latami.

Zobacz też: Ramy do obrazów | Nielsen Polska