cukierki z nadrukiemCukierki z nadrukiem może i nie są zbyt popularną formą wystroju na urodzinach, weselach, czy innych tego typu imprezach i uroczystościach, ale coraz częściej można je spotkać.

Dodają one bowiem dużo uroku. Sprawa inaczej się ma w wielkich korporacjach, agencjach i firmach. Tam takie cukierki używane są, aby promować logo lub samą firmę. Używana jest także po to, aby dodać firmie profesjonalizmu. Cukierki z logo firmy lub indywidualnym wzorem graficznym można zamówić na różnych stronach internetowych. Oferują one różnego rodzaju przysmaki, od krówek, przez lizaki, do landrynek. Według opinii klientów są one bardzo dobrej jakości, a ich opakowania są ładnie, ręcznie zapakowane. Dodatkowo niektóre firmy specjalizujące się w produkcji takich cukierków oferują zaprojektowanie opakowania za darmo lub za małą opłatą.
Ceny wahają się od 40 zł za kilogram, w zależności od rodzaju i wielkości cukierków.
Jeśli chodzi o przesyłkę to według klientów przechodzi ona bezproblemowo, do dwudziestu dni roboczych niezależnie od wielkości zamówienia. Łakocie przychodzą w ładnie zapakowanym, kartonowym pudełku.
Zastosowań jest wiele, imprezy branżowe, śluby, urodziny, czy też cukierki zostawione w widocznym miejscu w firmie. Oferty różnych słodkości są bardzo duże. Można zamówić:
Ciastka, precelki, krówki, landrynki, pierniki, lizaki, wszystko to w jakim opakowaniu tylko chcesz.
Podsumowując cukierki z nadrukowanym logiem lub grafiką mogą cieszyć oko w różnych miejscach i w różnych okolicznościach, cena, jakość i gwarancja dostawy to cechy, przez które to rozwiązanie jest coraz bardziej popularne.

Zobacz: Cukierki z nadrukiem | Sklep-krówki.com